LEMONIADA

Do produkcji naszych lemoniad wykorzystujemy tylko i wyłącznie soki z owoców najwyższej jakości . nie dodajemy żadnych ulepszaczy smaku, barwników i sztucznych konserwantów. nasze napoje są wegańskie i bezglutenowe. dzięki pasteryzacji przez długi czas zachowują swoje wartości odżywcze i smakowe. w związku z tym że przygotowujemy je z naturalnych soków NFC każda partia naszych lemoniad może delikatnie różnić się smakiem i kolorem. osad na dnie butelek wytrącający się w lemoniadach jest dowodem na naturalność i wysoką jakość napoju.

smaki: cytryna z limonką , rabarbar, ananas, grapefruit, mango

Yerba mate

Natura zamknięta w butelce

YERBA MATE to naturalny energetyk dzięki dużej dawce naturalnej kofeiny. Na pobudzenie wpływają również zawarte w yerbie teobrominy i teofiliny. Niezwykłe właściwości tego naparu przekładają się na redukcję zmęczenia i wyraźna poprawę samopoczucia.

Kombucha

Bogata w witaminy

Kombucha powstaje w skutek procesów fermentacj herbaty, cukru i grzyba japońskiego. Bogata jest m.in. w witaminy z grupy B, aminokwasy, kwas askorbinowy i składniki mineralne takie jak cynk, magnez, wapń, żelazo i miedź.

Kombucha ma silne właściwości odtruwające, ze względu na dużą zawartość kwasu glukuronowego i jego pochodnych. Równoważy metabolizm, wpływa na oczyszczanie krwi oraz reguluje kwasowość organizmu. Podnosi też poziom energii, wspomaga procesy detoksykacyjne i trawienie organizmu.

Kola

Comedian

Tworząc naszą kole wróciliśmy do smaków jakie pamiętamy z dzieciństwa. Dzięki temu udało się zrobić lekko gazowany napój, który dzięki odpowiedniej dawce kofeiny daje zastrzyk energii.